Baví Vás firemní akce?

Já jsem nikdy neměla moc v oblibě firemní akce. Vždycky mi přišlo, že se na nich všichni přetváří. Vše bylo moc strojené a já jsem se necítila moc příjemně. Účastnila jsem se několika takovýchto událostí v bývalém zaměstnání a pokaždé jsem byla velice zklamaná. Vše se konalo přímo v sídle naší firmy. Zvolené prostory mi nepřišli vhodné na pořádání jakékoliv firemní akce, protože zde nebyl dostatek místa. Občerstvení nestálo za nic, protože jej sem dovážela nějaké cateringová společnost.

Jiné zaměstnání a jiná firemní akce

Pak jsem změnila zaměstnání a s tím byla spojená i další firemní akce. Z počátku se mi na tento večírek moc nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem tam šla. Vše bylo úplně jiné, než jsem znala doposud. Celý večer se konal v hotelu Artaban, který se na tyto události specializuje. Obsluha podávala vynikající jídlo a bylo o nás bezvadně postaráno. Celá firemní akce se nesla v přátelském duchu. Všichni byly v dobré náladě a já jsem se cítila velice příjemně.

Těším se na další firemní akce

Už se nemůžu dočkat další firemní akce. Z tohoto večírku jsme přišla domů naprosto nadšená. Vůbec jsem netušila, že si užiji tolik legrace. Opravdu to bylo moc fajn a já už se těším na další večírek. Věřím, že bude stejně tak povedený, jako byl tento.

Karel Nový
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS