Čeká mě má úplně první firemní akce

Po mateřské dovolené jsem opět nastoupila do práce. Nyní jsem se dozvěděla, že se musím zúčastnit nějaké firemní akce a už teď jsem z toho docela dost nervózní. Nikdy jsem na podobné události nebyla a tak vůbec nevím, co si mám vzít na sebe. Jdu tam se svým nadřízeným a ani se tam moc netěším. Já totiž nejsem moc společenská. Nevím, jak se na těchto večírcích chovat. Můj šéf měl jít se svojí ženou, ale ta jít nakonec nemůže. Já dělám sekretářku a tak musím dělat doprovod. Snad bude tato firemní akce dobrá a já se zde nebudu nudit.

Kde se bude firemní akce odehrávat?

Dozvěděla jsem se, že se tato firemní akce bude konat v hotelu Artaban. Když jsem to zjistila, tak jsem se trochu uklidnila. Tento hotel totiž moc dobře znám. Je to můj nejoblíbenější podnik. Nachází se v Žirovnici, kde já sama bydlím. Budu to mít pak alespoň blízko domů. Manžel pro mě nebude muset jet. Když jsem zjistila, že se bude tato firemní akce konat právě zde, tak jsem se najednou začala i trochu těšit.

Chodíte na firemní akce do tohoto hotelu?

Znáte hotel Artaban? Už jste se někdy zúčastnili firemní akce právě v tomto podniku? Pokud ano, tak mi sem určitě napište. Věřím, že i Vám se v tomto hotelu líbí. Je to moc krásný a příjemný podnik. Co myslíte vy?

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS