Chystám se na firmní akce a potřebuji nějaké nové oblečení

Jsem pozvaná na velice důležité firmní akce a tak si potřebuji pořídit nějaké nové šaty. Tyto události budou na vysoké úrovni a já tam nechci jít jako nějaká šmudla. Až budu mít trochu času, tak musím zajít do nákupního centra a něco pěkného si pořídit. Jsem si velice dobře vědoma toho, že na firmní akce musím mít vhodné oblečení.

Kde se budou tyto firmní akce konat?

Jsem pozvaná na dvě firmní akce, které se budu odehrávat v hotelu Artaban. Tento hotel se nachází v Žirovnici. Já jsem tam ještě nikdy nebyla, ale mnoho mých kaamrádů tvrdí, že se jedná o skvělý podnik. Prý se tam pořádají úžasné večírky a tak se mám na co těšit. Na tyto večírky jsem dostala pozvání od společností se kterými nyní nově spolupracuji. Vůbec nevím, jak budou tyto firmní akce probíhat.

Co vy a firmní akce?

Jak to máte vy? Dostáváte pozvání na firmní akce? Já moc často ne a tak se celkem těším. Zároveň mám také obavy z toho, abych se třeba nějak neztrapnila. Mám okolo sebe hodně přátel, kteří mají v tomto směru mnohem více zkušeností a tak se s nimi můžu o všem poradit. Až budou firmní akce za mnou, tak Vám sem určitě napíšu, jak to dopadlo. Snad si neudělám ostudu a večírky si užiji. Držte mi palce. 

 

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS