Dle mého názoru jsou firemní akce velice důležité

Mám několik obchodních partnerů, kteří pořádají firemní akce. Jedná se o večírky, které jsou pořádané buďto pro zaměstnance a nebo pro klienty. Vždycky se jedná o velké večírky, kde je hodně jídla a pití. Já sám velice často na tyto události dostávám pozvánky. Občas jdu a občas zase ne. Osobně si však myslím, že jsou tyto firemní akce velice důležité. Spolupracuji však také se společnostmi, které tyto večírky neorganizují. Tvrdí, že je to naprosto zbytečné.

Kde se tyto firemní akce konají?

Několikrát do roka se na tyto firemní akce vypravím. Konají se na různých místech. Obvykle je to vždycky v místě, kde mají jednotlivé firmy svá sídla. Asi nejraději mám hotel Artaban. Zde jsem byl již několikrát a pokaždé jsem byl velice spokojený. V jiných hotelích a penzionech to také nebylo špatné, ale hotel Artaban prostě vede. Zde se vždycky firemní akce vyvedly. Navíc tu skvěle vaří, což je pro mne velice důležité.

Také navštěvujete firemní akce?

Jste člověk, který navštěvuje rád firemní akce? Pokud ano, tak jaké místo máte nejraději? Je to nějaký penzion, hotel či snad jen kavárna? Určitě mi sem napište, který večírek se Vám líbil nejvíce a který naopak nejméně. Opravdu mě to zajímá a rád bych zde o tom podiskutoval.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS