Dostala jsem pozvání na vánoční firemní akce

Včera jsem obdržela dvě pozvání na firemní akce. Nebudou to večírky v klasickém stylu. Bude se jednat o vánoční večírky. Jelikož už se Vánoce blíží, tak se samozřejmě moc těším. Obvykle na podobné večírky moc nechodím, ale ty vánoční nikdy nevynechám. Mají totiž úplně jinou atmosféru. Tyhle vánoční firemní akce jsou mnohem zábavnější a celkově i takové slavnostnější. Co si o nich myslíte vy?

Kdy se na vánoční firemní akce chystám

Zatím jsem obdržela dvě pozvání. Jedna vánoční firemní akce se bude konat koncem listopadu a druhá v polovině prosince. Obě dvě se budou shodou okolností konat ve stejném podniku a to v hotelu Artaban, který se nachází v Žirovnici. Tento hotel patří mezi mé oblíbené. Nabízí krásné prostředí a vynikající servis. Vždy jsem zde byla spokojená. Navíc bydlím nedaleko Žirovnice a tak to nebudu mít na firemní akce moc daleko.

Čekám ještě nějaká další pozvání na firemní akce

Abych byla upřímná, tak očekávám ještě nějaká další pozvání na firemní akce. Vánoční večírky bývají zábavné a já se jich moc ráda účastním. Jsem velice zvědavá, jaké pozvání ještě obdržím. Ráda bych si Vánoce užila a to jak s rodinou, tak i s kolegy. Na tyto večírky chodím obvykle se všemi kolegy a pokaždé je to moc fajn.
 

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS