Hned první víkend v září mě čeká firemní akce

Září už se pomalu blíží a já už se na něj docela dost těším. Hned v sobotu mě čeká první firemní akce. Naposledy jsem byla na takovémto večírku na jaře a tak už se samozřejmě moc těším. Jsem velice zvědavá, jaké lidi tam potkám a jestli se budu dobře bavit. Pozvánku jsem obdržela os jedné společnosti se kterou dlouhodobě spolupracuji. Moc mě toto pozvání potěšilo a nechtěla jsem jej odmítnout. Obecně mám firemní akce moc ráda, tak doufám, že se nebudu nudit.

Kde se bude tato firemní akce konat?

Na pozvánce je uvedeno, že se tato firemní akce bude odehrávat v hotelu Artaban. Tento hotel moc dobře znám a tak mě moc těší, že jej zase po delší době navštívím. Skvělé na tom všem je i to, že bydlím kousek od tohoto hotelu. Ten se totiž nachází v Žirovnici. Kousek od tohoto města bydlím a tak to nebudu mít moc daleko. Jsem velice zvědavá, jak tato firemní akce dopadne. Snad nebudu zklamaná.

Jaké firemní akce máte rádi vy?

Pokud chodíte na firemní akce, tak mi dejte vědět, jaké se líbí Vám. Já mám nejraději menší večírky na kterých vždy potkám celou řadu zajímavých lidí. Velké večíkry mě moc nebaví, protože je tam velký zmatek. Hotel Artaban je pro tyto večírky skvělým místem. Zníáte jej?

 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS