I v Žirovnici se dají pořádat firemní akce

Před časem jsem zjistila, že v Žirovnice se dají organizovat firemní akce. Vše jen díky jednomu úžasnému hotelu, který se nazývá Artaban. Kdo v okolí toho malebného městečka bydlíte, tak jej určitě budete znát. Já jsem o něm věděla, ale neměla jsem tušení, že je zde možné právě tyto firemní akce pořádat. Opravdu mě to překvapilo a já jsem nesmírně moc ráda, že je to možné. Určitě toho budu využívat.

Kde jsem pořádala firemní akce v minulých letech

Všechny firemní akce jsem vždy pořádala přímo v sídle naší firmy. Zaměstnanců je stále víc a víc a tak je to trochu složitější. Prostory ve firmě už nám nestačí a tak se musí tyto večírky pořádat někde jinde. Zasedací místnost je nám už malá a tak jsem moc ráda, že jsem našla tento hotel, který není moc daleko a nebude tak problém s dopravou a celkovou organizací. Moc mě těší, že se v hotelu Artaban dají pořádat firemní akce.

Kde děláte firemní akce vy?

Pokud jste z kraje Vysočina, tak mi určitě dejte vědět, kde přesně pořádáte firemní akce vy. Není to také v tomto báječném hotelu? Pokud ano, tak mi sem napište, jak jste spokojeni a zda je něco, co Vám úplně nevyhovuje. Moc se na vaše reakce těším a věřím, že budou vesměs pozitivní. Já jsem na naše firemní akce dost zvědavá.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS