Já jsem se nikdy nezúčastnila žádné firemní akce

Možná Vás to asi překvapí, ale já jsem se ještě nikdy nezúčastnila žádné firemní akce. Donedávna jsem pracovala u jednoho malého soukromníka a ten tyto večírky nepořádal. Myslím si, že je to celkem škoda, protože by se tím utužil kolektiv. Jelikož jsem nebyla s touto prací spokojena, tak jsem se rozhodla, že podám výpověď a nejdu si něco jiného. Po pár týdnech hledání jsem našla své vysněné povolání. Práce mě velice baví. Mám i skvělé kolegyně se kterými je velká legrace. Zanedlouho mě čeká i má první firemní akce a už z toho začínám být tak trochu nervózní. Vůbec nevím, co si vezmu na sebe.

První firemní akce si zaslouží nové šaty

Jelikož jsem se v minulosti žádné firemní akce neúčastnila, tak jsem nevěděla, co si mám vzít na sebe. Musela jsem se zeptat jedné své kolegyně, která se v módě vyzná. Ta mi poradila, abych si vzala nějaké jednoduché šaty. Jelikož nic takového ve svém šatníku nemám, tak jsem se rozhodla, že se vydám na nákupy. Určitě si nechci na tomto večírku udělat ostudu. Doufám, že nějaké pěkné šaty seženu. Čím víc se firemní akce blíží, tím větší nervozitu pociťuji.

První firemní akce a mé první šaty

Já celý život nosím jen kalhoty. Budoucí firemní akce mně přinutila, abych si pořídila své první šaty. Jsem z nich naprosto nadšená a už se nemůžu dočkat, až si je vezmu na sebe. Cítím se v nich velice dobře a myslím si, že mi i sluší.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS