Jak se na firemní akce dopravím?

Právě řeším jednu poněkud nepříjemnou věc. Rozbilo se nám auto a já nevím, jak se dopravím na firemní akce. Jedna se koná v pátek a druhá v sobotu. Obě jsou docela dost daleko a tak si nemůžu vzít taxi. To bych se asi nedoplatila. Řeším tedy odvoz a vůbec netuším, jak to udělám. Nerada bych tyto firemní akce propásla a tak musím něco vymyslet. Doma sedět opravdu nechci.

Kdo mě na firemní akce doprovodí?

Pokud to bude jen trochu možné, tak mě na firemní akce doprovodí moje kaamrádka. Manžel totiž musí pracovně někam do zahraničí a tak mě nemůžu doprovodit a ani odvézt služebním autem. Celá tahle situace mě vážně štve, ale silně pochybuji o tom, že s tím něco udělám. Autobusem na firemní akce jet opravdu nehodlám.

Kdo nás na firemní akce doveze?

Určitě poprosím o pomoc kamarády. Doufám, že nás někdo na firemní akce doveze. Benzín samozřejmě zaplatím. Jde spíš o to, jestli bude mít vůbec někdo čas, protože je to dost na rychlo. Kamarádka nemá řidičský průkaz a dokonce nemá ani auto. Její přítel také neřídí a tak ti mi moc nepomohou. Dívala jsem se na vlakové spojení a to také není zrovna ideální. Na firemní akce se chci dotavit a udělám pro to maximum. Snad nám někdo pomůže a my se půjdeme pobavit.  
 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS