Jaké firemní akce moc nemusím?

Také máte nějaké firemní akce, které moc nevyhledáváte? Já myslím, že to má tak úplně každý. Jsou večírky na které chodím moc ráda a pak jsou ty, které mi naopak moc nevyhovují. Nemám moc ráda, když se večírek koná na nějakém nevhodném místě. Tím mám na mysli třeba to, když se firemní akce koná třeba v zasedací místnosti dané společnosti. Tam není moc místa a celkově tam není dostatečné zázemí. Obvykle tam bývá hodně lidí a nedá se tam ani pořádně zatančit.

Jaké firemní akce mám nejraději?

Úplně nejraději mám, když se firemní akce konají v nějakém hotelu. To je podle mě naprosto ideální. Tam je skvělé prostředí a profesionální servis. Je tam o hosty bezvedně postaráno a tak si to uričtě všichni užijí. Nechci, aby to vyznělo tak, že jsme pořád jen nespokojená. Jen si myslím, že by se měly firemní akce pořádat na místech k tomu určených.  

Kde přesně se konají ty nejlepší firemní akce?

Já osobně mám nejraději hotel Artaban, kde jsou vždycky ty nelepší firemní akce. Ještě se mi nestalo, že bych byla s něčím nespokojená. Vše tam vždy bylo skvělé a já jsem si tento podnik zamilovala. Je tam skvělý personál a krásné prostředí. Najdete jej v Žirovnici, tak jej určitě navštivte. Tady se konají ty nejlepší firemní akce v celém kraji.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS