Jaké oblečení volím na firemní akce?

Poměrně dost často chodím na různé firemní akce a tak si všímám toho, jak se někteří lidé na tyto události oblékají. Nědko přijde opravdu nevhodně oděn a mě samotné to přijde dost směšné. Vždyť třeba do divadla také nejdete v šortách a tričku, že? Občas mě udivuje, co všechno si na sebe lidé oblečou. Nepovažuji se za žádného módního odborníka, ale moc dobře vím, jaké oblečení je na firemní akce vhodné a jaké určitě ne. Osobně volím šaty či kostýmky.

V čem chodí na firemní akce ženy?

Většina žen si na firemní akce obléká šaty a to je naprosto v pořádku. Záleží však na tom, jaký mají šaty střih. Určitě není vhodné mít šaty s velkým výstřihem či minisukni. Na druhou stranu se ani nehodí žádná večerní róba. Tu si oblečte na ples. Chybu neuděláte ani dobře padnoucím kostýmkem. Na firemní akce si určitě neberte sportovní oblečení. To se opravdu moc nehodí.

Co nosí na firemní akce muži?

Ideální jsou kalhoty a košile. Muži nemusí nosit na firemní akce kravaty. Samozřejmě na pozvánce je obvykle uvedeno, jaké oblečený zvolit. Určitě bych vynechala kraťasy a sandály. To opravdu ne. Společenské kalhoty a polokošile je asi ideální volbou. Jaké oblečení volíte vy? Chodíte na firemní akce vhodně oděni? Doufám, že ano.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS