Je mi trpané pozvání na firemní akce odmítnout

Letos poprvé chci odmítnout všechna pozvání na firemní akce. Vím, že je to trochu trapné, ale já nemám vůbec čas na to, abych se šla na něco takového podívat. Mám nyní nějaké důležité pracovní povinnosti a tak na to nemám ani myšlenky. Kdybych měla klid a čas, tak se ráda na nějaké firemní akce vydám. Bohužel se teď musím věnovat důležitějším záležitostem a zábava musí jít protentokrát stranou.

Chodíváte na firemní akce?

Já jsem každý rok nějaké firemní akce navštívila. Sice jich nebylo nějak moc, ale tak na ty tři jsem se vždycky dostala. Můžu říct, že jsem se vždycky dobře pobavila a tak si nemůžu na nic stěžovat. Nyní mám však myšlenky někde úplně jinda a ani nemám náladu na to někam se vypravit. Možná se příští rok na nějaké firemní akce dostanu. Letos to všek určitě nezvládnu.

Je hloupé, když na firemní akce odmítnu jít?

Vůbec nevím, jak mám pozvání na firemní akce odmítnout. Je mi to totiž tak trochu trapné a já nevím, jak se mám vymluvit. Nerada bych někoho urazila. Mám strach, abych pak vůbec ještě někdy nějaké pozvání dostala. Až se vše v práci uklidní, tak bych chtěla, aby bylo vše opět ve starých kolejích a já se mohla na nějaké firemní akce podívat. Rozhodně nechci jen pracovat.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS