Jsme pozvaní na dvě celkem významné firemní akce

S manželem podnikáme a před nějakou dobou nám ve schránce přistály hne dvě pozvánky na firemní akce. Vůbec jsme to nečekaly a vlastně ani nevíme, jestli se těchto událostí zúčastníme. Nikdo nás totiž doposud na nic takového nepozval. Nyní se nám sešly hned dvě pozvánky a obě jsou shodou okolností ve stejném dnu. Musíme si tedy vybrat pouze jednu, protože na obě dvě jít prostě nemůžeme. Obě dvě firemní akce se konají v sobotu večer.

Běžně na firemní akce nechodíme

Zatím jsme nikdy pozvání na firemní akce neobdrželi a tak je to pro nás něco nového. Popravdě vlastně ani nevíme, jak tyto večírky probíhají a v jakém oblečení máme přijít. Asi větší nervy z toho mám já. Manžel oblečení moc neřeší. Já nějaké šaty doma mám, ale nevím, jestli se na takovouto událost hodí. Kdybych na firemní akce chodila pravidelně, tak vím, co se sluší a patří.

V čem chodíte na firemní akce vy?

Určitě mi sem můžete napsat v čem na firemní akce chodíte vy. Volíte nějaké večerní šaty a nebo něco pohodlnějšího. Musím vše zjistit, protože bych si nerada udělala ostudu. Byl by trapas, kdybych přišla ve večerní róbě a ostatní tam byli v běžném oblečení. Nerada bych se nějak ztrapnila. Myslím si, že tato firemní akce bude mou první a zároveň i poslední.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS