Kde se konají Vaše firemní akce?

Máte nějaké oblíbené místo na Vámi pořádané firemní akce? Můj šéf hledal takové místo poměrně dlouho. Nakonec jej objevil a od té doby pořádá naše firma své večírky pouze tam. Předtím jsme je pořádali v jedné restauraci, kde moc dobře nevařili. Vše se tam pořádalo jen proto, že tato restaurace byla blízko sídla naší společnosti. Nyní už však pořádáme firemní akce jinde a je to úplně něco jiného.

Kde se naše firemní akce konají?

Můj nadřízený se rozhodl, že změníme místo pro konání firemní akce. Také byl s původním místem nespokojen a tak se rozhodl pro změnu. Objevil totiž hotel Artaban, který je naprosto úžasný. Jedná se o krásný hotel v kraji Vysočina, který se na tyto události specializuje. Konají se zde opravdu různé firemní akce. V tomto hotelu naleznete skvělé zázemí a profesionální servis. Velkou výhodou je také to, že zde připravují opravdu vynikající pokrmy. To pro mě hraji velkou roli. Pokud by zde špatně vařili, tak nemá smysl zde takovýto večírek pořádat.

Zvolte si pro firemní akce hotel Artaban

Podle mého názoru nemá hotel Artaban v kraji Vysočina konkurenci. Je totiž opravu výjimečný a stojí za to pořádat firemní akce právě zde. Pokud o tom přemýšlíte, tak si zajděte do tohoto hotelu na oběd a uvidíte, že budete spokojeni.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS