Kdo mě běžně doprovází na firemní akce?

Celkem pravidelně chodíváme na různé firemní akce. Jelikož by bylo hloupé, abych chodila sama, tak mě skoro vždycky doprovází můj manžel. On je celkem dost společenský a tak mu to vůbec nevadí. Občas se ale stane, že mě doprovodit nemůže a tak musím jít sama. To mi docela vadí a necítím se pak na večírku moc dobře. Někdy poprosím některou z kamarádek, aby mě doprovodila. Bez doprovodu chodím na firemní akce opravdu minimálně.

Kde se firemní akce konají?

Hodně záleží na tom, kdo přesně firemní akce pořádá. Samozřejmě jsem ráda, když se vše koná někde blízko mého bydliště. Je to pro mě určitě pohodlnější. Občas se ale stane, že dostanu pozvání na večírek, který se koná třeba v Praze či jiném vzdálenějším městě. Ideální je, když se firemní akce konají v kraji Vysočina, kde i bydlím.

Které místo na firemní akce je dle mého názoru nejlepší?

Máte také nějaké oblíbené místo, kam na firemní akce rádi chodíte? Já ano. Jedná se o hotel,který se nachází v Žirovnici. Nazývá se Artaban a je opravdu moc krásný. Cítím se tam velice příjemně a tak jsem vždycky moc ráda, když se večírky konají právě tam. Jaký podnik máte nejraději vy? Určitš mi dejte vědět, jestli na firemní akce také chodíte a kdo Vás na ně doprovází.
 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS