Kdo mě doprovází na firemní akce?

Dost často musím chodit na firemní akce. Nikdy však nejdu sama. Nedovedu si vůbec představit, že bych neměla žádný doprovod. Obvykle se mnou chodí můj manžel, ale není to poakždé. Někdy se stane, že nemůže a já pak musím shánět někoho jiného. Naštěstí mám hodně přátel a tak vždycky někoho z nich poprosím. Některé kaamrádky se mnou chodí na firemní akce moc rády. Já jsem zase ráda, že mám vůbec nějaký doprovod.

Proč musím na firemní akce chodit?

Dalo by se říci, že chodit na firemní akce je mou povinností. Pracuji v jedné velké společnosti. Dostáváme pozvánky na různé události a tak je naše účast povinná. Spolupracujeme s významnými klienty a bylo by hloupé, kdybychom pozvání nepřijali. Když nejdu já, tak mě musí zastoupit někdo z mých kolegů. Když se jedná o větší firemní akce, tak nás jde hned několik. V tomto případě doprovod neřeším. Když mám jít z naší firmy jen já, tak musím požádat svého manžela a nebo někoho ze svých známých.

Kde se firemní akce konají?

Hodně záleží na tom, která firma večírek zrovna pořádá. Nejraději mám, když se firemní akce konají někde blízko mého bydliště. Nemusím tak zůstat v nějakém hotelu. Když se konají daleko, tak si musím zajistit i ubytování a dopravu a to je pak náročnější.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS