Mám se účastnit jedné významné firemní akce

Asi tak před týdnem jsem se dozvěděla, že bych se měla zúčastnit jedné firemní akce. Prvně jsem si říkala, že tam asi nepůjdu, ale pak jsem změnila názor. Říkala jsem si, že by bylo asi vhodné se tam na chvilku ukázat. Musím se přiznat, že já tyto události moc nemusím. Na druhou stranu občas není špatné se nějaké firemní akce zúčastnit. Uvidím, jak se mi zde bude líbit. Přinejhorším se nějak nenápadně vytratím a budu doufat, že si toho nikdo nevšimne.

Kde se má tato firemní akce konat?

Z pozvánky jsem vyčetla, že by se tato firemní akce měla konat v hotelu Artaban. Já jsem ještě nikdy v tomto hotelu nebyla. Nachází se totiž v Žirovnici a do tohoto městečka já moc nejezdím. Byla jsem celkem dost zvědavá, jak bude celá tato událost probíhat. Netušila jsem, jestli tento hotel běžně nějaké firemní akce pořádá. Neměla jsem ani tušení, jestli zde dobře vaří. To mně pochopitelně moc zajímalo.

Hotel Artaban je pro firemní akce jako stvořený

Nakonec jsem byla ráda, že jsem se mohla této firemní akce zúčastnit. Celý večer o nás bylo skvěle postaráno. Tento hotel je pro tyto události jako stvořený. Musím podotknout, že zde skvěle vaří. Já jsem si na všem opravdu moc pochutnala. Tento hotel je vážně dokonalý.
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS