Naše firemní akce prostě nemají chybu

V našem hotelu celkem často pořádáme různé firemní akce. Obvykle největší zájem o prostory a služby našeho hotelu je v zimním období, protože se konají různé vánoční večírky. Náš hotel se přesně na tyto události specializuje. Máme zde dostatečně velké prostory a nabízíme mnoho zajímavých služeb. Hosté se zde mohou i ubytovat. Na firemní akce připravujeme občerstvení a zajišťujeme i mnoho jiných věcí. Nikdy se nám nestalo, že by s námi byli klienti nespokojení. Některé firmy si náš hotel zamlouvají i jeden rok dopředu.

Já mám firemní akce moc ráda

Já jsem vždycky velice ráda, když se u nás v hotelu nějaká firemní akce koná. Pokaždé zde hosty obsluhuji a snažím se jim ve všem vyjít vstříc. Moje práce mě vážně moc baví. Snažím se, aby se všechen personál choval profesionálně. Spokojenost zákazníků je u nás pochopitelně na prvním místě. Jsem velice ráda, že se na firemní akce specializujeme.

Dříve jsme firemní akce nepořádali

Před několika lety jsme se na firemní akce vůbec nespecializovali. Myslím si, že to byla velká chyba. Jsem moc ráda, že se to změnilo. Náš hotel je v tomto směru vyhlášený a mě to pochopitelně moc těší. Naši hosté jsou s námi spokojení a to je pro mě velice důležité.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS