Pořádá Váš zaměstnavatel nějaké firemní akce?

Když jsem začala pracovat, tak se žádné firemní akce nekonaly. Přijde mi, že toto je teď nějaká nová móda. Za celý svůj život jsem vystřídala již mnoho pracovních míst, ale skoro žádný zaměstnavatel nic takového neorganizoval. Až před rokem jsem se tohoto večírku zúčastnila úplně poprvé. Na to, že to byla moje premiéra, tak se mi tato firemní akce moc líbila. Vůbec jsem nevěděla, co od toho mám očekávat. Pořádá Váš zaměstnavatel tyto večírky?

Kdy bude další firemní akce?

Tak to zatím úplně přesně nevím, ale myslím si, že někdy během letních prázdnin. Můj zaměstnavatel by chtěl pořádat firemní akce tak čtyřikrát do roka. Z toho dvakrát pro naše klienty a dvakrát pro zaměstnance. Já si myslím, že je to rozumné řešení. Už se na další takovýto večírek moc těším. Moc jsem se na něm bavila a ani se mi nechtělo odcházet domů.

Firemní akce mě začaly moc bavit

Nikdy jsem nebyla společenský člověk, ale tato firemní akce mě moc bavila. Poznala jsem tam své kolegy i z jiné stránky než jen z té pracovní. Všichni jsme si užili spoustu legrace a budeme na tento večírek v dobrém vzpomínat. Já jsem se i dobře najedla, protože zde podávali vynikající pokrmy. Snad se i další firemní akce stejně tak dobře vydaří.

autor Martin Drobný

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS