Pozvání na firemní akce mě velice mile překvapilo

Není to tak dlouho, co jsme s manželem obdrželi pozvání na firemní akce. Vůbec jsme to nečekali a tak nás to velice mile překvapilo. Samozřejmě se moc rádi zúčastníme. Oba dva jsme velice společenští a tak už se nemůžeme dočkat. Už dlouho jsme nikde nebyli a tak je fajn, že se můžeme jít někam pobavit. Dříve jsme na firemní akce chodili dost často.

Co si na firemní akce obléknu?

Manžel samozřejmě vůbec neřeší, co si na firemní akce oblékne. Je jasné, že půjde v nějakém obleku. Já jsem žena a tak pochopitelně řeším, jestli půjdu v šatech či kostýmku. Nyní zvažuji, že bych si nějaké nové šaty koupila. Už dlouho jsem si ničím neudělala radost a tak asi vyrazím na nákupy a něco hezkého na sebe si pořídím. Chtěla bych vyrazit na firemní akce v něčem moderním a slušivém. Co byste mi poradili vy?

Kdy se budou tyto firemní akce konat?

Jedna je začátkem srpna a druhá v polovině září. Obě tyto firemní akce pořádají naši obchodní partneři se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Jsem velice zvědavá, jak budou tyto večírky probíhat. Snad se budeme dobře bavit a nebudeme se nudit. Už se nemůžeme dočkat. Celkově máme firemní akce moc rádi a vždycky jsme se na nich skvěle bavili.

11. 02. 2020

téma průmysl 4.0

Čeká mě poměrně náročné školení na téma průmysl 4.0

téma průmysl 4.0

11. 02. 2020

Kia Vysočina

Moc lidí v mém okolí Kia Vysočina nezná

Kia Vysočina

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS