Právě mě čeká asi ta nejdůležitější firemní akce

Za pár dní mě čeká jedna velice důležitá firemní akce. Doufám, že se nic nepokazí a vše dopadne dobře. Už jsem z toho velice nervózní a byla bych ráda, kdyby už bylo po všem. Vše plánujeme skoro půl roku a já mám pořád pocit, že nenáme zařízené úplně všechno. Pro naší společnost je tato firemní akce velice důležitá a já osobně bych byla velice zklamaná, kdydy nedopadla podle našich představ.

Kde se bude tato firemní akce konat?

Protože potřebujeme, aby měla tato firemní akce vysokou úroveň, tak jsem si vybrala hotel Artaban. To je určitě sázka na jistotu. Myslím si, že v našem kraji lepší podnik nenajdete. Pracují zde opravdoví profesionálové, kteří mají v tomto směru dostatek zkušeností. Věřím, že naše firemní akce dopadne na jedničku. Určitě nám držte palce, aby se nic nepokazilo.

Teším se, až bude firemní akce za mnou

Ani nemáte tušení, jak moc se mi uleví, až půjdu z této firemní akce domů a konečně bude po všem. Nyní se v práci neřeší nic jiného a má nervozita je den ode dne větší a větší. Nerada bych se z toho zhroutila. vím, že pro někoho to je hloupost, ale pro nás ne. Moc nám záleži na tom, aby se všem námi pořádaná firemní akce líbila. Snad to dobře dopadne a konečně se přestanu stresovat. 

 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS