Pro koho jsou vhodné firemní akce?

Jste majitelem nějaké společnosti a pořádáte firemní akce? Pokud ano, tak pro koho tyto večírky pořádáte? Mám tím na mysli, jestli spíše pro Vaše klienty a nebo zaměstnance? Já mám menší firmu a zvažuji, že bych začal tyto večírky také pořádat, Nevím však, jestli bych měl udělat večírek zvlášť pro zaměstnance a zvlášť pro naše klienty. Co myslíte vy? Rád bych si vyslechl jakýkoliv názor, protože nemám s pořádáním firemní akce žádné zkušenosti. Ocením jakýkoliv typ, radu či názor.

Kolikrát do roka pořádat firemní akce?

Ještě by mě zajímalo, jestli pořádáte firemní akce několikrát za rok a nebo jen jednou. Já jsem si myslel, že bych uspořádal jednu, maximálně dvě. Víc mi přijde tak trochu zbytečné. Celkem by se mi zamlouval nějaký ten předvánoční čas, protože to jsou všichni dobře naladění. Musím to ještě nějak promyslet. Chci, aby se všem má první firemní akce líbila, tak si musím dát záležet s její organizací.

Kde se firemní akce běžně konají?

Zjistil jsem, že některé společnosti pořádají firemní akce v zasedací místnosti. To mi nepřijde jako úplně nejvhodnější řešení. Já bych si vybral určitě nějaký pěkný hotel, kde jsou dostatečně velké prostory. Určitě bych nic nepořádal v naší malé zasedací místnosti, kam se vejde malé množství lidí.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS