S Vánoci jsou spjaté i firemní akce

Začátkem listopadu už začínají různé firemní akce. I mě tyto události čekají a abych byla upřímná, tak se na ně i docela těším. Je to zase úplně něco jiného. Tyto události se nekonají moc často a tak se vždycky těším. Dohromady mě čekají dva tyto večírky. Jeden je od mého zaměstnavatele a druhý od manžela. Oba dva naši zaměstnavatelé totiž firemní akce pořádají. Vždycky si s sebou máme vzít doprovod a to je moc fajn.

Která firemní akce se mi líbí více?

Asi ta, kterou pořádá můj zaměstnavatel. Je to především z toho důvodu, že tato firemní akce se koná v hotelu Artaban. Já mám tento hotel moc ráda, protože zde skvěle vaří a panuje tu velice příjemná atmosféra. Manželův večírek se koná v jedné místní restauraci a to už není ono. Služby jsou tu takové průměrné a o jídle ani nemluvím. Manželův zaměstnavatel nechce firemní akce pořádat jinde. Prý mu to takhle vyhovuje.

Vyzkoušejte firemní akce v hotelu Artaban

Věřím, že kdyby manželův šéf vyzkoušel firemní akce v hotelu Artaban, tak by určitě změnil názor. On je strašně konzervativní a je to strašná škoda. I přesto všechno si hodlám oba dva večírky maximálně užít. Kde pořádáte tyto večírky vy? Pokud je to také v tomto hotelu, tak mi sem můžete napsat, jak jste s ním spokojeni.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS