Už jste s kočárkem Stokke letěli letadlem?

Máme před dovolenou a já řeším jednu celkem dost důležitou věc. Nevím, jeslti máme s sebou vzít i kočárek Stokke. Syn ještě nechodí a tak bez kočárku být prostě nemůžeme. Mám strach z toho, že se kočárek při cestě poškodí. Asi všichni moc dobře víme, jak se letecké společnosti k zavazadlům chodvají. Jiný kočárek nemáme a kvůli jedné dovolené si ani další pořizovat nechceme. Docela se bojím, aby se cestou kočárek Stokke třeba neztratil. To by bylo velice nepříjemné.

Existuje na kočárky Stokke nějaká přepravní taška?

Vím, že na jiné kočárky se dá pořídit přepravní taška. Netuším, jestli něco takového dělá i značka Stokke. Budu to muset zjistit. Pokud ano, tak bychom tuto tašku pořídili. Ideální by bylo, kdyby se tato taška dala třeba někde zapůjčit. S kočárkem jsem moc spokojená a dost by mě mrzelo, kdyby se nějak poškodil. Určitě to musím nějak vyřešit. Máte s něčím takovým zkušenost? Už jste s kočárkem Stokke cestovali letadlem?

Tohle bude první letecká dovolená s kočárem Stokke

Běžně jezdíme na různé výlety, ale letadlem jsme syna a kočárek Stokke ještě nepřepravovali. Zatím jsme všude jezdili autem. Syn jezdí v autě moc rád a tak jsme toho využili a podívali se skoro po celé Evropě. 

 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS