V kolik hodin jsem se vrátila z firemní akce?

Tento víkend byl pro mě opravdu hodně náročný. V pátek večer se konala jedna firemní akce a já jsem dostala pozvánku. Moc jsem se na tento večírek těšila a tak jsem se tam samozřejmě vydala. Manžel hlídal doma děti a tak jsem se taky mohla jít pobavit. Doprovod mi dělala jedna moje kamarádka a musím říct, že jsme si obě užily opravdu hodně legrace. Z firemní akce jsme se vrátili až v brzkých ranních hodinách.

Kde se firemní akce konala?

Jedině štěstí bylo, že se tato firemní akce konala nedaleko mého bydliště. Kamarádka musela jet domů taxíkem a já jsem šla pochopitelně pěšky. Přišla jsem kolem páté hodiny ranní. Dala jsem si sprchu a šla jsem si okamžitě lehnout. Manžel byl moc hodný a jel s dětmi hned ráno na chalupu, abych se mohla prospat. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych se z firemní akce vrátila takhle pozdě. 

Tato firemní akce byla prostě nejlepší ze všech

Párkrát za rok se na nějaké firemní akce podívám a tak mám nějaké srovnání. Tahle byla ale nejlepší ze všech. Potkala jsem tam strašně moc známých a moc dobře jsem se bavila. Vše se konalo v hotelu Artaban, kde je velice příjemné prpstředí. Jídlo bylo také vynikající a tak nemůžu nic této firemní akci vytknout. Byla prostě skvělá.
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS