V kolik hodin jsem se vrátila z firemní akce?

Tento víkend byl pro mě opravdu hodně náročný. V pátek večer se konala jedna firemní akce a já jsem dostala pozvánku. Moc jsem se na tento večírek těšila a tak jsem se tam samozřejmě vydala. Manžel hlídal doma děti a tak jsem se taky mohla jít pobavit. Doprovod mi dělala jedna moje kamarádka a musím říct, že jsme si obě užily opravdu hodně legrace. Z firemní akce jsme se vrátili až v brzkých ranních hodinách.

Kde se firemní akce konala?

Jedině štěstí bylo, že se tato firemní akce konala nedaleko mého bydliště. Kamarádka musela jet domů taxíkem a já jsem šla pochopitelně pěšky. Přišla jsem kolem páté hodiny ranní. Dala jsem si sprchu a šla jsem si okamžitě lehnout. Manžel byl moc hodný a jel s dětmi hned ráno na chalupu, abych se mohla prospat. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych se z firemní akce vrátila takhle pozdě. 

Tato firemní akce byla prostě nejlepší ze všech

Párkrát za rok se na nějaké firemní akce podívám a tak mám nějaké srovnání. Tahle byla ale nejlepší ze všech. Potkala jsem tam strašně moc známých a moc dobře jsem se bavila. Vše se konalo v hotelu Artaban, kde je velice příjemné prpstředí. Jídlo bylo také vynikající a tak nemůžu nic této firemní akci vytknout. Byla prostě skvělá.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS