V pátek mě čeká velká firemní akce

Pátek už klepe na dveře a já už začínám být docela dost nervózní. Čeká mě jedna velice důležitá firemní akce a tak doufám, že se nic nepokazí. Pozvánku jsem obdržela asi před měsícem a od té doby z toho moc nespím. Bojím se, že se ztrapním. Nemám moc ráda velkou společnost a tak jsem z toho celá nesvá. Docela se těším až bude vše za mnou a já už se nebudu stresovat. Tato firemní akce je organizována naším velkým klientem a já ani nevím, kdo na ní dorazí. Vím jen to, že to budou samé významné osobnosti.

Chodíte rádi na firemní akce?

Já moc ne. Když už musím na nějaké firemní akce jít, tak mi to moc velkou raodst nedělá. Málokdy mám totiž nějaký doprovod. Manžel je poměrně dost pracovně vytížený a tak se mnou nemůže pokaždé jít. Většinou to vyjde tak, že je třeba v zahraničí. Občas mě doprovází moje mladší sestra či kamarádka, ale není tomu tak vždy. Nerada na firemní akce chodím sama, ale občas je to prostě nezbytné.

Kde se bude tato firemní akce konat?

V pátek jedu do hotelu Atraban, který se nachází v Žirovnici. Už jsem zde byla několikrát a moc se mi tam líbí. Právě zde bývají krásné firemní akce. Je vidět, že tu pracují opravdoví profesionálové. Celé prostory jsou moc pěkné a obsluha je příjemná.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS