Z firemní akce jsem dorazilo hodně pozdě

Jaký jste měli víkend? Já docela dost náročný, protože jsem se z jedné firemní akce vrátila docela dost pozdě. Samozřejmě jsem to vůbec neplánovala. Myslela jsem si, že nejpozději do půlnoci budu doma. Jela jsem tam taxíkem a tak jsem nemusela řešit odvoz domů. Chtěla jsem si dát nějaké víno a tak jsem nechtěla jet svým vlastním autem. Nechtěla jsem, aby mě vezl můj manžel, protože vím, že nemá firemní akce moc rád. On na ně nechodí a ani se mu moc nelíbí, že na ně chodím já.

Proč nemá můj manžel firemní akce rád?

Můj muž není zrovna moc společenský člověk. Já mám firemní akce moc ráda a občas mě dost mrzí, že mě na žádnou nedoprovází. Pokaždé jdu s nějakou kamarádkou, protože mého muže tyto večírky nebaví. Tento víkend máme doma tichou domácnost, protože jsem se vrátila dost pozdě. Jenže tato firemní akce byla moc dobrá a já jsem se s kamarádkou skvěle bavila.

Co vy a firemní akce?

Jak to máte vy? Máte rádi firemní akce a nebo je vůbec nemusíte? Já je mám ráda a pokaždé se skvěle pobavím. Někdy doufám, že se můj muž změní a bude více společenský. Je škoda, že se mnou nechce chodit a raději sedí doma. Věřím, že i on by se dobře bavil. Většinou zde bývá dobrý program a tak na firemní akce chodím moc ráda.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS