Z firemní akce jsem dorazilo hodně pozdě

Jaký jste měli víkend? Já docela dost náročný, protože jsem se z jedné firemní akce vrátila docela dost pozdě. Samozřejmě jsem to vůbec neplánovala. Myslela jsem si, že nejpozději do půlnoci budu doma. Jela jsem tam taxíkem a tak jsem nemusela řešit odvoz domů. Chtěla jsem si dát nějaké víno a tak jsem nechtěla jet svým vlastním autem. Nechtěla jsem, aby mě vezl můj manžel, protože vím, že nemá firemní akce moc rád. On na ně nechodí a ani se mu moc nelíbí, že na ně chodím já.

Proč nemá můj manžel firemní akce rád?

Můj muž není zrovna moc společenský člověk. Já mám firemní akce moc ráda a občas mě dost mrzí, že mě na žádnou nedoprovází. Pokaždé jdu s nějakou kamarádkou, protože mého muže tyto večírky nebaví. Tento víkend máme doma tichou domácnost, protože jsem se vrátila dost pozdě. Jenže tato firemní akce byla moc dobrá a já jsem se s kamarádkou skvěle bavila.

Co vy a firemní akce?

Jak to máte vy? Máte rádi firemní akce a nebo je vůbec nemusíte? Já je mám ráda a pokaždé se skvěle pobavím. Někdy doufám, že se můj muž změní a bude více společenský. Je škoda, že se mnou nechce chodit a raději sedí doma. Věřím, že i on by se dobře bavil. Většinou zde bývá dobrý program a tak na firemní akce chodím moc ráda.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS