Začátkem roku skoro žádné firemní akce nebývají

Dostáváte začátkem roku pozvánky na firemní akce? Já tedy moc často ne. Největší nápor bývá kolem Vánoc a pak je celkem klid. Já mám tyto večírky celkem ráda, ale když jich je moc, tak už mě to pak taky nebaví. Vždycky od začátku listopadu až do Vánoc je každý pátek a sobotu nějaká firemní akce a já jsem pak i hodně unavená. Baví mě tam chodit, ale je to hodně náročné.

Jaké firemní akce mám nejraději?

Když mám možnost si vybrat, tak si volím takové firemní akce, kde je o mě perfektně postaráno. Mám ráda, když je tam chutné jídlo, dobrá zábava a příjemné prostředí. Samozřejmě si potrpím i na profesionální servis. Málokteré podniky právě tohle všechno nabízejí. Občas je to vážně katastrofa. Možná sem jen hodně náročná, ale když se nějaká firemní akce nepovede, tak na další podobnou už nikdy nejdu.

Kde se konají ty nejlepší firemní akce?

Jestli Vás zajímá, kde se podle mých zkušeností konají ty nejlepší firemní akce, tak já Vám to moc ráda prozradím. Nejlepší večírky jsou rozhodně v hotelu Artaban. Tam jsem byla již mnohokrát a pokaždé jsem odcházela nadšená. Tady přesně vědí, jak mají tyto večírky vypadat. Všem tento hotel doporučuji, protože se tu konají skvělé firemní akce. Já se moc těším, až tento podnik zase navštívím.
 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS