Začneme pořádat firemní akce v hotelu Artaban

Po několika letech jsme se rozhodli, že změníme místo na firemní akce. Již několik let jsme je pořádali v jedné restauraci a poslední dva roky jsme zde nebyli vůbec spokojení. Kvalita služeb rapidně klesla a tak jsme se rozhodli pro změnu. Nové prostory jsme vybírali poměrně dlouhou dobu. Měli jsme určité požadavky ze kterých jsme nechtěli ustoupit. Nakonec jsme se rozhodli, že budeme firemní akce pořádat v hotelu Artaban.

Kde pořádáte firemní akce vy?

Také jste firemní akce pořádali několik let na stejném místě? Naše společnost ano a já osobně si myslím, že to byla velká chyba. Měli jsme vše změnit už ve chvíli, kdy jsme začali být nespokojení. Nechali jsme to však ještě dva další roky a takhle to dopadlo. Naštěstí nám vše došlo a mi se rozhodli pro určité změny. Ve všem nám hotel Artaban vyšel vstříc a tak jsme se rozhodli pořádat firemní akce právě zde. Pevně věřím, že budeme spokojení.

Já mám firemní akce moc ráda

Já si tyto večírky vždycky snažím maximálně užít. Na firemní akce chodím pravidelně již několik let a tak jsme v tomto směru už celkem zběhlá. Vždycky požaduji, aby se o nás staral profesionální servis a bylo nám servírováno kvalitní jídlo. Na těchto dvou věcech mi opravdu záleží.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS