I v Pelhřimově jsem sehnala chutné bezlepkové potraviny

Letošní prázdniny jsme nejeli nikam k moři. Byli jsme jen jeden týden na Vysočině, kde se nám opravdu moc líbilo. Při balení jsem si zapomněla nějaké bezlepkové potraviny a tak jsem je musela shánět právě v tomto městě. Prvně jsem měla strach z toho, že v tak malém městě je prostě nemám šanci sehnat. Naštěstí se tak nestalo. Vůbec nevím, kde bych je totiž sháněla. Byli jsme ubytovaní přímo v Pelhřimově. Hotel byl moc pěkný a právě paní recepční z tohoto hotelu mi poradila, kde bezlepkové potraviny koupím.

Koupené bezlepkové potraviny byly vynikající

Jsem moc ráda, že se mi podařilo sehnat chutné bezlepkové potraviny. Občas je to totiž problém. Některé obchody nemají moc velkou nabídku, ale to se tohoto skvělého obchodu netýká. V tomto obchodě jsem sehnala vše nač jsem měla chuť. Ceny za jednotlivé produkty byly přijatelné a tak jsem byla spokojená. Všechny zakoupené bezlepkové potraviny byly vynikající.

Také nakupujete bezlepkové potraviny v Pelhřimově?

Pokud v tomto městě bydlíte a jste nuceni konzumovat bezlepkové potraviny, tak jsem si jistá, že také nakupujete v tomto obchůdku. Paní prodavačka tu byla velice ochotná a dokonce mi nějaké novinky i doporučila. Tento obchod tedy můžu všem vřele doporučit.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS