Miluji bezlepkové potraviny

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já si oblíbím bezlepkové potraviny. Já jsem byla vždycky velký jedlík a když mi můj lékař oznámil, že musím ze svého života vyřadit lepek, tak jsem byla doslova v šoku. V tu chvíli jsem myslela, že to vůbec nezvládnu. Nedokázala jsem si vůbec představit, že bych jedla jen bezlepkové potraviny. Prvně jsem nic takového samozřejmě nedodržovala a vše se odrazilo na mém zdravotním stavu. Skončila jsem v nemocnici a až tam jsem si uvědomila, že tím končí veškerá legrace. Nyní je vše úplně jinak a já tyto produkty miluji.

Také konzumujete bezlepkové potraviny?

Já jsem se musela k bezlepkovým potravinám doslova projíst. Bylo období, že mi nic nechutnalo. Pak jsem si ale našla pár věcí, co mi zachutnalo a postupně jsem si na to zvykla. Dnes si už vůbec nedovedu představit, že bych jedla něco jiného. Cítím se velice dobře a všechny mé zdravotní problémy okamžitě zmizely. Jsem tedy moc ráda, že mi bezlepkové potraviny chutnají. Jak to máte vy?

Většinou si bezlepkové potraviny objednávám přes internet

Jelikož nejsou bezlepkové potraviny v našem městě k dostání, tak jsem nucena si vše objednávat přes internet. Vůbec s tím nemám problém. Mám svůj oblíbený obchod, kde vše ráda pravidelně objednávám.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS