Kde jste si pořídili kočárek Bugaboo?

Bydlím na malé vesnici, kde žádný obchod s kočárky není. Dokonce ani v nejbližším městě nejsou k dostání. Když jsem kočárek vybírala, tak jsem se prvně inspirovala na intenretu. Vybrala jsem si tam kočárek Bugaboo a pak už jen hledala nějakého prodejce. Nakonec jsem si pro něj jela až do Prahy. Chtěla jsem si jej zakoupit u nějakého specializovaného prodece, kde mi vše předvedou a já si tam budu moci nakoupit i nějaké jiné příslušenství. Jsem moc ráda, že jsem tuto pražskou prodejnu kočárků Bugaboo navštívila.

Jaký kočárek Bugaboo máme?

Jelikož bydlíme na vesnici, tak jsme si pořídili kočárek Bugaboo Buffallo. Máme jej rok a jsme s ním moc spokojeni. Projede i náročnějčí terén. Denně s ním jezdím na polních cestách a opravdu zvládne projet snad úplně vším. Zkoušela jsem jej i v lese a také to zvládnul. K našemu kočárku Bugaboo jsem si přikoupila i nějaké originální příslušenství.

Co všechno ke kočárku Bugaboo mám?

Teď přes léto využívám hlavně držák na nápoje a letní stříšku. Na zimu mám teplý zimní fusak. Přebalovací taška Bugaboo je naprostou samozřejmostí. Tu využívám opravdu hodně. Mám jí neustále připevněnou na kočárku a nikam bez ní nejedu. Mám tam pro dítě vše potřebné. Jak jste se svým kočárkem spokojeni vy?
 

25. 05. 2020

Kia Vysočina

Koupi nového automobilu budeme realizovat u Kia Vysočina

Kia Vysočina

25. 05. 2020

řidič dodávky

Hledá se řidič dodávky

řidič dodávky

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS