Kočárek Bugaboo Cameleon už budeme prodávat

Před třemi lety jsme si pořizovali kočárek Bugaboo Cameleon. Byli jsme s ním velice spokojeni a využívali jsme ho opravdu každý den. I přesto však vypadá jako nový. Nyní už jej nepotřebujeme, protože syn je dobrý chodec a kočárek je mu už malý. Právě z tohoto důvodu jsme se k prodeji rozhodli. Kočárek Bugaboo Cameleon dáme ještě před prodejem do servisu, kde jej vyčistí a seřídí vše potřebné.

Jakou barvu má náš kočárek Bugaboo Cameleon?

Jelikož jsme si nenechali říct pohlaví miminka, tak jsme si vybrali kočárek Bugaboo Cameleon v neutrálním barevném odstínu. Zvolili jsme šedý a myslím si, že to bylo skvělé rozhodnutí. Šedá barva vypadá hezky a navíc je i dost praktická. Za celé tři roky jsme s naším kočárkem neměli vůbec žádný problém. Kočárek Bugaboo Cameleon nám sloužil opravdu skvěle.

Komu kočárek Bugaboo Cameleon prodáme?

Zájemce o kočárek Bugaboo Cameleon už máme. Jedná se o naše kamarády, kteří nyní čekají své první dítě. Kamarádka se mě ptala už asi před rokem na náš kočárek a poprosila mě, abych jí dala vědět, kdybychom jej prodávali. V té době plánovali miminko a povedlo se ji to opravdu brzy. Kočáre Bugaboo Cameleon si od nás tito kamarádi koupí a věřím, že s ním budou moc spokojení.
 

19. 03. 2021

Dopravníky

Dopravníky - optimalizace výrobního průmysl

Dopravníky

19. 03. 2021

řízky rozchodníků

Díky řízkům rozchodníků se tvoří zelené střechy a zelené plochy ve městech.

řízky rozchodníků

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS