První dovolená s kočárkem Bugaboo

Letošní dovolená byla úplně jiná, než všechny ostatní. Letěli jsme i s naším synem a kočárkem Bugaboo k moři. Já jsem se cesty docela dost obávala, ale nakonec bylo vše úplně v pohodě. Syn byl celou dobu moc hodný a v letadle se mu moc líbilo. Když byl vzhůru tak jsem ho měla v náručí a když spinkal, tak měl v letadle připravenou speciální postýlku. Na přepravu kočárku Bugaboo jsme si pořídili takovou speciální tašku. Ta byla skvělá, protože kočárek opravdu perfektně ochránila.

Kočárek Bugaboo zvládnul i písečnou pláž

Většinu dne jsme trávili na pláži. Tam jsme s kočárkem Bugaboo jezdili a musím říct, že jsem byla velice překvapena, jak dobře se na písečné pláži ovládal. Když bylo poledne, tak jsme samozřejmě trávili čas na hotelu. S miminkem se v tuto denní dobu být venku nesmí a pro dospělého to také není moc zdravé. Jsem velice ráda, že kočárek Bugaboo cestu letadlem přežil. Moc jsem se bála, že se poničí.

Kam se s kočárkem Bugaboo ještě chystáme?

Letní dovolená je už za námi a my se nyní chystáme na hory. Jezdíme každý rok do Alp, tak ani letos tomu nebude jinak. Kočárek Bugaboo bereme samozřejmě s sebou. Syn už bude zase trochu větší, tak jsem velice zvědavá, jak to zvládne. Zatím se mu cestování moc líbí. 

 

11. 07. 2019

seo optimalizace pro internetové vyhledavače

Kdo v našem městě nabízí seo optimalizace pro internetové vyhledavače?

seo optimalizace pro internetové vyhledavače

11. 07. 2019

s kočárkem Stokke

Naše první cestování s kočárkem Stokke

s kočárkem Stokke

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS