První dovolená s kočárkem Bugaboo

Letošní dovolená byla úplně jiná, než všechny ostatní. Letěli jsme i s naším synem a kočárkem Bugaboo k moři. Já jsem se cesty docela dost obávala, ale nakonec bylo vše úplně v pohodě. Syn byl celou dobu moc hodný a v letadle se mu moc líbilo. Když byl vzhůru tak jsem ho měla v náručí a když spinkal, tak měl v letadle připravenou speciální postýlku. Na přepravu kočárku Bugaboo jsme si pořídili takovou speciální tašku. Ta byla skvělá, protože kočárek opravdu perfektně ochránila.

Kočárek Bugaboo zvládnul i písečnou pláž

Většinu dne jsme trávili na pláži. Tam jsme s kočárkem Bugaboo jezdili a musím říct, že jsem byla velice překvapena, jak dobře se na písečné pláži ovládal. Když bylo poledne, tak jsme samozřejmě trávili čas na hotelu. S miminkem se v tuto denní dobu být venku nesmí a pro dospělého to také není moc zdravé. Jsem velice ráda, že kočárek Bugaboo cestu letadlem přežil. Moc jsem se bála, že se poničí.

Kam se s kočárkem Bugaboo ještě chystáme?

Letní dovolená je už za námi a my se nyní chystáme na hory. Jezdíme každý rok do Alp, tak ani letos tomu nebude jinak. Kočárek Bugaboo bereme samozřejmě s sebou. Syn už bude zase trochu větší, tak jsem velice zvědavá, jak to zvládne. Zatím se mu cestování moc líbí. 

 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS