Dostala jsem za úkol najít pronájem konferenčních prostor

Při pondělní poradě mi můj nadřízený nařídil, že mám sehnat nějaký velký pronájem konferenčních prostor. Naše společnost bude pořádat školení pro zaměstnance a tak musím najít takové místo, kde bude veškeré potřebné zázemí. Ještě přesně nevím, jestli budu hledat přímo v Jihlavě a nebo i v okolí. O tom se ještě musím poradit se svým šéfem. Na poradě mi slíbil, že mi ještě sdělí nějaké bližší informace, ale zatím se tak nestalo a tak jsem ještě žádný pronájem konferenčních prostor nehledala.

Kdo mi doporučí pronájem konferenčních prostor?

Pokud žijete v kraji Vysočina a víte, kde najít ten nejlepší pronájem konferenčních prostor, tak mi určitě dejte vědět. Až dostanu bližší instrukce od svého šéfa, tak se pustím do hledání. Zatím pouze mapuji terén. Jsem velice zvědavá, jak dlouho mi hledání zabere. Mám i jiné pracovní povinnost, tak doufám, že najdu pronájem konferenčních prostor co možná nejdříve.

Potřebujeme větší pronájem konferenčních prostor

Vím jen jednu věc a tou je, že pronájem konferenčních prostor musí být dostatečně velký. Máme kolem dvaceti zaměstnanců a tak není možné, aby se jednalo třeba o nějakou malou kavárnu. Tam bychom měli málo místa. Moc se na vaše rady těším. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS