Začínáme nabízet také pronájem konferenčních prostor

Celkem dlouhou dobu jsme plánovali, že budeme nabízet pronájem konferenčních prostor. Jelikož jsme prvně museli celý objekt zrekonstruovat, tak to trvalo poměrně dost dlouho. Nyní je už vše konečně hotové a my se tak můžeme posunout zase o kousek dál. Bylo to hodně náročné období a to jak časově, tak i finančně. Potřebovali jsme zajistit, aby byl pronájem konferenčních prostor opravdo dokonalý a neměl vůbec žádnou vadu.

Máme skvělý pronájem konferenčních prostor

Jsem si jistý, že náš pronájem konferenčních prostor je jeden z nejlepších. Vše jsme naplánovali do poslendého detailu a tak věřím, že nikde nenastane žádný problém. Nabízíme potřebné zázemí, občerstvení a profesionální servis. O naše zákazníky zde bude skvěle postaráno. Ceny za pronájem konferenčních prostor jsme nenastavili moc vysoko a tak věřím, že právě to by mohlo klienty zaujmout nejvíce.

Jak často nabízíte pronájem konferenčních prostor?

Zajímalo by mě, jak často pronájem konferenčních prostor nabíízte. My přemýšlíme o nějaké dlouhodobější reklamě, ale ještě jsme nikde nic neřešili. V tomto směru nemáme moc zkušeností a tak si moc rádi necháme od někoho poradit. Třeba zrovna vy s tím máte nějaké zkušenosti a poradíte nám.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS