Dopravníky mají své využití i v průmyslu zpracování odpadů

V tomto průmyslovém odvětví se ulehčuje práce a to převážně těžkými dopravníky kluzným rovným a válečkovým. Zde je velice důležité, aby přepravovaný odpad jakýmkoliv nežádoucím způsobem neopustil pás v průběhu transportu. Pro tyto účely jsou tu k dispozici dva druhy těchto zařízení. Dopravník kluzný rovný a válečkový.

Dopravník kluzný rovný a válečkový

Dopravník kluzný rovný řadíme mezi lehké a těžké hladké zařízení. Jsou dostupné v různých rozměrech s šířkou 300 mm až 2 000 mm. Pásy na těchto strojích můžou být hladké gumové, PVC, s hrabičkami nebo vlnovcem. Dopravník válečkový se řadí mezi těžké dopravníky. Opět je k dispozici je v různých velikostech s šířkou 400 mm až 2 000 mm. Pás na tomto typu zařízení je gumový.

Dopravníky se využívají i ve slévárenském průmyslu

Zde se nejvíce využívají dopravníky kluzné rovné a řetězové článkové.  Slouží zde především pro přepravu odlitků, které dále putují k dalšímu zpracování.

Dopravník kluzný rovný

Dopravník kluzný rovný se řadí mezi lehké a těžké hladké stroje. Je dostupný v různých rozměrech s šířkou 300 mm až 2 000 mm. Jeho pásy mohou být hladké gumové, PVC, s hrabičkami nebo vlnovcem. Řetězový článkový stroj je určen pro přepravu ocelového či hliníkového materiálu. Toto zařízení má ocelový článkový pás s šířkou 100 mm až 2 000 mm.


 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS