Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

Tento dopravník je hodně využíván k přepravě ocelových a hliněných meteriálů. Je k dostání v různých rozměrech. Vždy závisí na konstrukci s ocelovým pásem s šířkou 100 - 2 000 mm. Toto zařízení využívají převážně v automobilovém a slévárenském průmyslu, ve strojírenství a při zpracování oceli.

Jak tento dopravník funguje?

Řetězový článkový dopravník má řetěz, který se pohybuje prostřednictvím stranice, která obsahuje převodový motor. Výkon této stanice je závislý na dopravované vzdálenosti a velikosti dopravovaných objektů. Řetěz je plastový či je vyroben z ocelových kladiček. Když se tento díl porouchá, tak lze odstranit pouze vadná část a není nutné odstranit celý řetěz. Článkové dopravníky s řetězy se využívají při přepravě rozměrných materiálů o vysoké hmotnosti, teploty a agresivity.

Dopravník poloválečkový a jeho využití

Poloválečkový dopravník patří mezi lehké hladké zařízení. Opět je nabízen v různých rozměrech s šířkou 300 - 2 000 mm. Tento druh je k vidění především v zemědělství. Pásy tohoto zařízení jsou vyráběny v závislosti na jejich využití: hladké gumové PVC, s hrabičkami.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS