Jeden dopravník není plně funkční

Když jsem v pátek odcházel z práce, tak mi jeden zaměstnanec hlásil, že jeden dopravník není úplně v pořádku. Jelikož jsem spěchal, tak jsem neměl čas to nějak moc řešit. Jen jsem mu řekl, že to vyřeším během víkendu. Jenže o víkendu jsem neměl ani trochu času se ve firmě zastavit a na rozbitý dopravník se podívat. Musím to tedy začít řešit dnes. Prvně se na něj mrknu a až poté se rozhodnu, co dál.

Ostatní dopravníky jsou v pořádku

Naštěstí se jedná jen o jeden dopravník. Zbylé jsou v pořádku a tak to není až tak velký problém. Možná kontaktuji prodejce, který nabízí i servis. Nejprve jej vyzkouším sám. Třeba se bude jednat jen o nějakou drobnou závadu, která půjde snadno odstranit. Když se mi to nepodaří, tak jej nechám opravit u profesionálů. Jen doufám, že se dopravník opraví brzy, protože jej samozřejmě potřebujeme.

S dopravníky jsme nikdy neměli žádný problém

Všechny dopravník jsme si pořizovali u jedné firmy a musím říct, že jsme velice spokojeni. Tato firma nabízí kvalitní produkty a je s ní velice dobrá komunikace. Jsem nesmírně moc rád, že jsme vše pořizovali právě zde a ne někde jinde. Opravdu to byla skvělá volba a já všem dopravníky od této společnosti doporučuji. Jsou opravdu skvělé.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS