Mezi jaké stroje se řadí kluzný žlabový dopravník?

Tento typ dopravníku spadá mezi lehké hladké stroje s šířkou v rozmezí 30 až 200 cm. Jeho dopravníky mají hladké pásy z PVC, s hrabičkami či vlnovcem. Tento typ se využívá především v zemědělství, v dřevozpracujícím, farmaceutickém a potravinářském průmyslu. Právě tyto dopravníky transportují primárně sypký materiál a nebo drobnější kusový materiál. Samozřejmě je možné, aby převážili i materiál mokrý. Tento typ dopravníku se totiž velice dobře čistí.

Jaké využití má dopravník kluzný rovný?

K přepravě lehkého a i těžkého materiálu nám velice dobře slouží dopravníky kluzné rovné. Její šíře se totiž dá už působit dle Vašich potřeb a to od 300 do 2000 mm. Hodně záleží na využití převáženého materiálu a proto je potřeba klást velký důraz na výběr pasů. Ty můžou být gumové, z PVC, s vlnovcem či hrabičkami. Dalo by se říci, že se jedná o robustně svařenou konstrukci, která obsahuje ložiska a hnací bubny. Velkou výhodou je dlouhá životnost. Kluzné dopravníky můžou být vybaveny silným gumovým řemenem. Tento typ dopravníku lze vybavit pohonem s vertikální rychlostí, která zajišťuje pohyb pásu pouze jedním směrem.

Jaký rozměr má poválečkový dopravník?

Právě tento typ bychom mohli zařadit mezi lehké hladké dopravníky. Opět k dostání s různým rozměrem mezi 300 až 2000 mm. Výběr pásu závisí na jejich použití. Mohou být vyrobeny z gumové PVC, s hrabičkami. Tento konkrétní typ můžete vidět především v zemědělství.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS