Doufám, že se mi řidič balíkové služby ozve

Dnes čekám, že mi bude doručena zásilka, kterou jsem si objednávala předevčírem. Předpokládám, že během dopoledne mi bude volat řidič balíkové služby. Doufám, že tomu tak opravdu bude, protože právě dneska zásilku nutně potřebuji. Zítra už by bylo pozdě. V zásilce je dárek k narezeninám našeho šéfa. Dnes odpoledne po práci si jdeme všichni sednout do restaurace na oběd. S šéfem je legrace a tak se na oslavu moc těšíme. Koupili jsme mu i moc pěkný dárek, tak doufám, že mi bude řidič balíkové služby brzy volat.

Kdy řidič balíkové služby jezdí?

Už vím, kdy řidič balíkové služby jezdí v naší čtvrti. Obvykle to je mezi jedenáctou a jednou hodinou odpoledne. Počkám tedy do půl jedenácté a pak si na něj zkusím najít telefonní číslo a zavolám mu. Pokaždé v naší čtvrti rozváží jeden a ten stejný člověk. Jedná se o mladšího pána, který byl vždycky velice ochotný. Snad nám řidič balíkové služby doručí zásilku včas.

Je Váš řidič balíkové služby ochotný?

Musím říct, že náš řidič balíkové služby je vždy pozitivně naladěný a pokaždé se snaží ve všem vyjít vstříc. Je s ním skvělá domluva. Doufám, že bude rozvážet i dnes. Mám na něj někde uložené telefonní číslo, tak snad jej najdu.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS