Kdy by mohl řidič balíkové služby dorazit?

Dneska by mi měl řidič balíkové služby doručit objednávku z jednoho internetového obchodu. Doufám, že tomu tak i bude, protože balíček opravdu potřebuji. Objednávku jsem učinila před pár dny, tak věřím, že právě dnes mi bude doručen. Zatím mi nepřišla žádná zpráva o tom, že by měl již zmiňovaný řidič balíkové služby dorazit. Doufám, že se tento stav během dopoledne změní.

V našem městě je dobrý řidič balíkové služby

V našem městě rozváží zásilky jeden moc ochotný řidič balíkové služby. Dokonce zajíždí i k nám do práce a tak ho od vidění znám. Už jsem s ním párkrát komunikovala a nikdy nebyl problém. Vždy vše ochotně doručil. Věřím, že pokud mojí zásilku v autě mám, tak udělá maximum proto, aby mi jí doručil. Nepředpokládám, že by řidič balíkové služby nedorazil. Určitě se musí během dopoledne ozvat.

Třeba přijede jiný řidič balíkové služby

Samozřejmě se může stát, že bude ve městě rozvážet jiný řidič balíkové služby. Uvidím, kdo mi bude telefonovat. Pro dopravce pracuje mnoho zaměstnanců. Každý rozváží jednu trasu, ale někdy se stane, že za sebe třeba zaskakují. Tohle se klidně může stát. Sama jse zvědavá, kdo mi zásilku doručí. Doufám, že mě řidič balíkové služby co nejdříve kontaktuje, protože už z toho začínám být pěkně nervózní.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS