Kdy se ze mě stane řidič dodávky?

Rozhodl jsem se, že změním zaměstnání. Až doposud jsem pracoval v jedné továrně a moc spokojený jsem zde nebyl. Jedna firma mi nabídla, že bych u nich mohl být řidič dodávky a to mě velice zaujalo. Řídit mě moc baví. Nikdy jsem ale chtěl řídit třeba kamion či tatru. To je pro mě moc velké. Chtěl jsem řídit něco menšího a tak jsem prostě nemohl tuto nabídku odmítnout. Doufám, že budu dobrý řidič dodávky a můj nový zaměstnavatel se mnou bude spokojený.

Kolik si řidič dodávky vydělá?

Když to porovnám s finanční odměnou v továrně, kde jsem předtím pracoval, tak to vyjde o něco lépe. Samozřejmě řidič dodávky nebere desítky tisíc. Nemám vysokoškolské vzdělání a tak vlastně ani nemůžu očekávat nějaký extra vysoký výdělek. Na druhou stranu si myslím, že to není vůbec špatně placená práce. Určitě si polepším. V předešlém zaměstnání jsem moc spokojený nebyl, tak nyní se to snad konečně zlepší. Věřím, že budu dobrý řidič dodávky.

Je tu nějaký řidič dodávky?

Pokud se tu nějaký řidič dodávky nachází, tak mi určitě napisšte, jak jste se svojí profesí spokojeni. Docela mě to zajímá. Je jasné, že každý člověk má jiné požadavky a tak se nedá říct, jestli je toto povolání dobré či nikoliv. Mě to bude bavit a to je pro mě to nejdůležitější.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS