Netuším, kdy dorazí řidič balíkové služby

Během dneška očekávám, že mi bude volat řidič balíkové služby. Doufám, že tomu tak bude, protože objednaný balíček potřebuji nejpozději do zítřka. Zítra večer totiž vyrážíme na narozeninovou oslavu a v balíčku bude dárek pro oslavence. Vše jsem samozřejmě nechala na poslední chvíli a teď se modlím, aby řidič balíkové služby přijel ještě dnes. Jsem z toho opravdu hodně nervózní.

Prý řidič balíkové služby zásilku převzal

Od dopravní společnosti jsem obdržela zprávu, že řidič balíkové služby zásilku převzal a co nejdříve mi jí doručí. Pořád kontroluji telefon, jestli nemám nepřijatý hovor. Zatím mi nikdo nevolal. Na řidiče nemám kontakt, tak musím vyčkat. Pokud by zásilka nedorazila, tak bych vše musela řešit nějak jinak. Na narozeninovou oslavu přijít bez dárku prostě nemůžu. Pokud mi řidič balíkové služby nic nedoveze, tak to budu muset vyřešit nějak jinak.

K nám jezdí pokaždé nějaký jiný řidič balíkové služby

Kdyby k nám jezdil pokaždé ten stejný řidič balíkové služby, tak mám na něj telefonní číslo a můžu ho kontaktovat. Bohužel k nám jezdí pokaždý nějaký jiný a tak telefonní kontakt prostě nemám. Držte mi tedy palce, aby mi zásilku přivezli. Nechci shánět nějaký jiný dárek, protože tenhle by byl perfektní. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS