Proč nepřijel řidič balíkové služby?

Tak tohle by mě taky zajímalo. Řidič balíkové služby měl dorazit včera dopoledne, ale nikdo u nás nezvonil a ani jsem nenašla lísteček ve schránce. Už jsem docela dost naštvaná, protože balík jsem očekávala včera. Potřebuji jej nejpozději do zítra, tak doufám, že se vše vyřeší. Nechápu, proč mě řidič balíkové služby nekontaktoval. Telefonní číslo musel mít a tak jsem akorát pěkně naštvaná. Tohle se bohužel nestalo poprvé.

Kdy tedy řidič balíkové služby přijede?

Nemám absolutně žádné tušení, protože mě řidič balíkové služby do dnešního dne nekontaktoval. Nevím, jestli je vše v pořádku a nebo se mám sama pokusit někoho kontaktovat. Opravdu tomu nerozumím. Tyhle služby nejsou zrovna moc spolehlivé. Vím, že občas se to může stát, ale nemělo by to být pravidlem. Možná je jen řidič balíkové služby nespolehlivý a měl by dělat něco jiného.

Snad řidič balíkové služby ví, jaké jsou jeho povinnosti

Myslím si, že každý řidič balíkové služby by měl znát svojí pracovní náplň. Nechci vinu házet na něho, ale nevím na koho jiného se obrátit. Netuším, kde se můj balíček nachází. Z obchodu jej odeslali a tak předpokládám, že musí být na cestě. Jsem z toho jen otrávená, protože takovéto jednání mi nepřijde úplně v pořádku. Snad řidič balíkové služby dorazí dneska. 

 

 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS