Co je to rekuperace?

Rekuperace je jakýsi řízený systém výměny vzduchu. Zjednodušeně řečeno se energie odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který přivádíme dovnitř objektu. V letních měsících je to přesně naopak, kdy vzduch vháněný do budovy krásně ochlazuje. Přiváděný vzduch do budovy jde přes speciální filtr, který odstraňuje různé alergeny, prach či prvky smogu.

Proč je dobré pořízení rekuperace?

Díky rekuperaci budete mít doma příznivé klima a čerstvý vzduch. Toto zařízení snižuje náklady na vytápění, což uvítá asi úplně každý. Díky nárůstu cen za energie dochází ke stavbě domů s lepší tepelnou a izolační schopností a s těsným venkovním pláštěm, který zabraňuje průniku vzduchu do interiéru. Hlavní součástí rekuperace je tepelný výměník, který využívá až 95 % tepla z proudu odváděného vzduchu. To šetří náklady na energii, které jsou spojené s vytápěním a větráním domu. Rekuperace mají nízkou hladinu hluku, není u nich třeba nějaká větší údržba a mají snadné ovládání.

Líbila by se Vám rekuperace?

Jestliže zvažujete nákup rekuperace, tak se určitě obraťte na specializovaného prodejce, který Vám s výběrem vhodného zařízení pomůže. Existuje nesčetně různých druhů a tak je lepší se o všem pořádně poradit. Přeci jen se jedná o docela velkou investici.

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS