Budeme prodávat rohožky před dveře

V našem obchodě prodáváme různé potřeby pro domácnost. Zjistili jsme, že vůbec nevedeme rohožky před dveře a tak jsme se rozhodli tyto produkty do našeho sortimentu zahrnout. Myslíme si totiž, že v našem městě se nikde sehnat nedají. Už několikrát se nám stalo, že se po tomto druhu zboží zákazníci poptávali.

Jaké rohožky před dveře budeme prodávat?

Určitě bychom chtěli zákazníkům nabídnout nějaké kvalitní rohožky před dveře v různých rozměrech. Zjistil jsem, že se dají sehnat i různé motivy. To mě tedy velice zaujalo. Určitě se však zaměříme na kvalitu zpracování. Neradi bychom totiž měli nějaké reklamace. Myslím si, že zákazníci si raději zakoupí dražší rohožky před dveře, které však něco vydrží. Nemá cenu kupovat nekvalitní produkty, které nemají moc dlouhou životnost.

Kdy budeme rohožky před dveře nabízet?

Kdyby to záleželo pouze na mě, tak bych rohožky před dveře nabízel klidně hned. Bohužel to však není v mých možnostech. Musím kontaktovat nějaké dodavatele a udělat si nějaký přehled o cenách. Uvidím, co mi jednotliví dodavatelé nabídnou. Až poté se rozhodnu od koho budu tyto produkty odebírat. Chci sehnat kvalitní rohožky před dveře za slušnou cenu. Snad se mi podaří nějaké takové sehnat.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS