Ještě nám chybí kombinovaná chladnička

S přítelem si zařizujeme vlastní bydlení a je to celkem dost náročné. Konečně máme objednané skoro všechno vybavení. Ještě nám zbývá vybrat kombinovaná chladnička. To je asi ten největší oříšek, protože se nemůžeme shodnout na tom, jak by měla vypadat. Byt máme celkem malý a v kuchyni není dostatek prostoru. Já si myslím, že by neměla být příliš velká, aby v kuchyni nezabrala moc místa. Můj přítel však trvá na to, že naše kombinovaná chladnička musím být hodně velká. On je velký jedlík a má strach, že by se do té malé nevešlo všechno naše jídlo.

Velká kombinovaná chladnička je přítelův velký sen

Můj přítel si prý vždycky moc přál, aby byla v jeho vlastním bytě pořádná kombinovaná chladnička. Chce nějakou hodně prostornou. Mě se to zdá celkem zbytečné, protože jsme pouze dva. Podle mého názoru je tento spotřebič vhodný pro nějakou velkou rodinu. Pro nás dva by úplně bohatě stačila malá kombinovaná chladnička. Nechci však svému muži kazit radost.

Snad nám nezabere kombinovaná chladnička tolik místa

Nechám to tedy na svém muži. On chce, aby byla kombinovaná chladnička dostatečně prostorná, tak už se s ním ani nedohaduji. Já jen doufám, že se nám do kuchyně vejdou i jiné spotřebiče a nábytek. Kuchyň je totiž poměrně malá.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS