K Vánocům bych si moc přála robotický vysavač

Teď v televizi sleduji reklamu na jeden robotický vysavač. Moc se mi líbí a tak bych si jej chtěla koupit na Vánoce. Řekla jsem o tom rodičům a ty s nákupem souhlasili. Mamka se mě už stejně ptala, jaký dárek by mi měli koupit. Já nemám ráda nepraktické dárky, protože mi to přijde jako vyhazování peněz. Já robotický vysavač určitě využiji. Už bydlím sama ve svém vlastním bytě. Luxování mě vůbec nebaví, protože mi to přijde jako ztráta času.

Kde rodiče robotický vysavač koupí?

Mamka mi rovnou řekla, abych si robotický vysavač sama vybrala a koupila. Oni tomu prý vůbec nerozumí a mají strach z toho, že by třeba vybrali špatně. Já jsem za to docela i ráda. Vše si vyberu sama v nějakém internetovém obchodě a objednávku nechám zaslat rovnou k rodičům. Táta to prý zaplatí a mamka zabalí do vánočného balícího papíru. Vůbec tedy nevím, kolik robotický vysavač stojí. Když bude jeho cena příliš vysoká, tak peníze rodičům samozřejmě přidám.

Jaký máte doma robotický vysavač vy?

Pokud máte doma tohoto pomocníka, tak mi napište, jakého přesně. Mě se líbí robotický vysavač, který prezentují v jedné televizní reklamě. Přesně ten bych si ráda pořídila, tak doufám, že mi jej do Vánoc nevyprodají. Pokud ano, tak si koupím nějaký jiný.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS