Koupili jsme špatné rohožky před dveře

V jednom nejmenovaném obchodě jsme si zakoupili rohožky před dveře a já musím říct, že jsme s nimi nebyly vůbec spokojení. Po pár dnech užívání vypadají otřesně. Samozřejmě jsem od jejich koupě ztratila účtenku a tak už je nemůžu ani reklamovat. Byly levné a podle toto to také vypadá. Měla jsem si koupit nějaké kvalitnější rohožky před dveře, která něco vydrží. Tohle byl opravdu špatný kup.

Chci nové rohožky před dveře

Jelikož jsou tyto rohožky před dveře v hrozném stavu, tak si chci pořídit nějaké jiné. Musím se poohlédnout po nějakých kvalitnějších. Raději je nějakou tu korunu připlatím. Už se nebudu koukat na nízkou cenu, protože už jednou jsem takhle hloupě naletěla. Raději se zaměřím na kvalitu. Moc ráda bych si zakoupila takové rohožky před dveře, která se po týdnu užívání neroztrhají. Ty, které máme nyní nic nevydržely.

Pěkné rohožky před dveře nabízejí na internetu

Dívala jsem se na jeden internetový obchod a tam se mi nějaké rohožky před dveře moc líbily. Zdály se mi i celkem pěkně vyrobené. Materiál mi přišel na první pohled takový pevný a bytelný. Myslím si, že bych si je objednala. Mají i moc pěkný vzor, což se jen tak nevidí. Ještě si to nechám projít hlavou, ale myslím si, že právě tyto rohožky před dveře si nakonec objednám.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS